• Substrat Podłoże Mineralne Dla Roślin Aqua Grunt 1,25kg

Symbol: AL AQUA GRUNT 1,25KG

AQUAEL AQUA GRUNT 1,25kg-- Specjalistyczne podłoże mineralne Aquagrunt dedykowane do zbiorników z gęstą obsadą roślinną. --

21.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
Kurier 16
Dostępność 3 szt.
Waga 3 kg

Zamówienie telefoniczne: 536110350

Zostaw telefon

AQUAEL AQUA GRUNT 1,25kg

-- Specjalistyczne podłoże mineralne Aquagrunt dedykowane do zbiorników z gęstą obsadą roślinną. --

Specjalistyczne podłoże mineralne dedykowane do zbiorników z gęstą obsadą roślinną.
Ma postać lekkich, porowatych granulek przeznaczonych do stosowania jako podkład pod żwir. Zaleca się stosowanie warstwy o grubości 1,5-2 cm przykrytej warstwą 3 cm przepłukanego żwiru. Aquael Aquagrunt zawiera liczne pierwiastki (w tym żelazo, magnez, glin i krzem) niezbędne dla roślin, które stopniowo uwalnia wzbogacając w nie wodę. Jest wolny od związków azotowych i fosforanów. Jego unikalna, porowata struktura zapobiega tworzeniu stref beztlenowych w głębszych warstwach podłoża oraz stanowi idealny substrat do rozwoju pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych. Ułatwia ukorzenianie się nowo posadzonych roślin.

Jedno opakowanie o pojemności 1,5kg wystarcza do założenia standardowego zbiornika o długości 60 cm. Podłoże działa przez wiele lat i nie wymaga uzupełniania.
Ponadto zapewnia cyrkulację wody w podłożu, chroni przed powstawaniem stref gnilnych.  Stanowi idealne podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych, ułatwia ukorzenianie się roślin.
Działa wiele lat i nie wymaga uzupełniania. Podłoże jest całkowicie nieszkodliwe dla ryb.

Nie powoduje zmian koloru i przejrzystości wody, nie zawiera szkodliwych związków azotowych ani fosforu, nie wymaga płukania przed użyciem.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie