• Listwa Nabąblająca Napowietrzająca 60cm

Symbol: A LISTWA 60

LISTWA NABĄBLAJĄCA NAPOWIETRZAJĄCASUPER MGIEŁKA W AKWARIUM 60 cm

Brak towaru
143.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
Kurier 16
Dostępność 0 szt.
Waga 4 kg
Zostaw telefon

LISTWA NABĄBLAJĄCA NAPOWIETRZAJĄCA

-- SUPER MGIEŁKA W AKWARIUM 60 cm --


Listwa nabąblająca napowietrzająca Aquanox służy do wprowadzania do akwarium powietrza lub dwutlenku węgla. Dzięki technologii Aquanox polegającej na przepuszczaniu gazu przez element z węgla drzewnego, uzyskuje się niespotykane dotąd rozdrobnienie bąbelków przy niespotykanej trwałości urządzenia. Dzięki ceramicznej obudowie o quasi-naturalnym wyglądzie, listwa może łatwo zostać wkomponowana w wystrój akwarium i cieszyć piękną kurtyną bąbelków. W przypadku zakamienienia (do czego dochodzi rzadko), regeneracja urządzenia jest bardzo prosta i możliwa do wykonania nawet bez wyjmowania z akwarium (sposób polecany tylko doświadczonym akwarystom).

Listwa nabąblająca to

  • ściana superdrobnych bąbelków powietrza lub CO2
  • estetyczny, nietechniczny wygląd
  • wysoka odporność na zakamienienie
  • możliwość regeneracji


Rozmiary podane są na jednym ze zdjęć.

Są to naturalne barwy powstałe ze zmieszania różnych rodzajów gliny specjalnie selekcjonowanej ze złóż w Polsce i Czechach. Korpus nie jest w żaden sposób szkliwiony.

Doprowadzenie gazu: wężyk silikonowy, o dobrej rozciągliwości. Nie ulega wulkanizacji i bezterminowo zachowuje dobrą szczelność.
Dno nabąblacza: powleczone silikonem w celu zabezpieczenia przed zarysowaniem dna akwarium 

Uwaga!

  1. ze względu na to, że każdy z produktów wykonywany jest ręcznie, wymiary mogą różnić się od podanych wyżej o 10% w zależności od egzemplarza
  2. z tego samego powodu, każdy produkt może mieć inny wygląd, w szczególności inny przebieg i zagęszczenie pasm gliny, położenie i kształt okienek, itp
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie