• Aquael Versa Garden Zielone Ściany Zielnik Zioła

Symbol: AL VERSA GARDEN ZEST

AQUAEL VERSA GARDEN -- Innowacyjne moduły VERSA GARDEN służące do tworzenia tzw. „zielonych ścian" z roślin --Oryginał z polskiej sieci dystrybucji 2 lata GWARANCJI

Brak towaru
132.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
Kurier 16
Dostępność 0 szt.
Waga 3 kg
Zostaw telefon

AQUAEL VERSA GARDEN

  -- Innowacyjne moduły VERSA GARDEN służące do tworzenia tzw. „zielonych ścian" z roślin --

Oryginał z polskiej sieci dystrybucji2 lata GWARANCJI

W ofercie AQUAEL pojawił się nowy produkt - innowacyjne moduły VERSA GARDEN służące do tworzenia tzw. „zielonych ścian" z roślin na elewacjach budynków, zeniach i innych pionowych powierzchniach w domu i w ogrodzie.

Moduły VERSA GARDEN mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Można je ze sobą łączyć. Pozwalają na stworzenie unikalnych, żywych, zielonych ścian z roślin, które staną się niekwestionowaną ozdobą każdego ogrodu, balkonu, tarasu lub pomieszczenia oraz obiektem zazdrości sąsiadów. Stanowią niebanalną dekorację, zaś ich obsługa zabiera zaledwie kilka minut dziennie. Doskonale nadają się do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji roślinnych nawet na niewielkiej przestrzeni, pozwalając na zagospodarowanie wolnych fragmentów ścian. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników zieleni, dzięki któremu pielęgnacja roślin stanie się prosta jak nigdy przedtem!

Moduły VERSA GARDEN składają się z połączonych ze sobą kuwet, w których można umieścić doniczki z dowolnymi roślinami. Każdy moduł zawiera cztery rzędy kuwet na trzy doniczki każda (łącznie mieści się w nim 12 standardowych doniczek o wysokości 90 mm i średnicy 120 mm). Do jego montażu służą dołączone w komplecie kołki rozporowe.

Instalacja urządzenia jest stosunkowo prosta i nie wymaga szczególnej wiedzy technicznej.

Ogromną zaletą VERSA GARDEN jest nieskomplikowana obsługa. Polega ona na regularnym dolewaniu wody wyłącznie do górnej kuwety. Ciecz spływa w dół za pomocą systemu kanalików i równomiernie nawadnia wszystkie rośliny w całym module, zaś jej nadmiar gromadzi się w dolnej kuwecie.

Donice wyposażone są w kanały przelewowe umożliwiające automatyczne ustalenie poziomu wody oraz zapobiegające przelaniu.

WYMIARY całego zestawu (12 doniczek): 56cm x 56cm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie