• Aquael Actimin Platki Dla Ryb 100Ml

Symbol: AL ACTI MIN 100ML

Aquael ActiMin platki dla ryb 100ml--- ACTIMIN - pokarm wieloskładnikowy w płatkach 100ml ---

Brak towaru
12.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
Kurier 16
Dostępność 0 szt.
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

Aquael ActiMin platki dla ryb 100ml

---  ACTIMIN - pokarm wieloskładnikowy w płatkach 100ml ---

ActiMin to najwyższej jakości wieloskładnikowy pokarm, w postaci płatków, przeznaczony do codziennego karmienia wszystkich
gatunków. ActiMin to najwyższej jakości wieloskładnikowy pokarm, w postaci płatków, przeznaczony do codziennego karmienia wszystkich
gatunków ryb akwariowych.

Pokarm ActiMin zawiera wszystkie niezbędne pierwiastki oraz witaminy, w tym stabilizowaną witaminę C. Niska zawartość fosforu - poniżej 1%. Wzmacnia układ odpornościowy

ACTI VITAL POWER FORMULA - nowa jakość pokarmów AQUAEL!
Czy chciałbyś, aby Twoje ryby były zawsze zdrowe, piękne i pełne życia? Czy zależy Ci, aby ich barwy były naturalne i wyraziste? Czy marzysz, aby bezproblemowo rozmnażały się w akwarium, a ich narybek rósł jak na drożdżach? Czy Twoim priorytetem jest idealna czystość wody w akwarium? Jeśli tak, zapraszamy do wypróbowania unikalnych walorów najnowszej generacji pokarmów AQUAEL.
Pokarmy linii ACTI przeznaczone dla ryb i innych zwierząt akwariowych produkowane przez AQUAEL pojawiły się na rynku w połowie 2005 r., zyskując stale powiększające się grono zwolenników. Ich atuty - takie jak wyłącznie naturalne, starannie selekcjonowane składniki, dokładnie przemyślany, opracowany przez profesjonalistów skład, rygorystyczne procedury produkcyjne gwarantujące czystość wody i bezpieczeństwo stosowania oraz wyjątkowy smak - sprawiły, że przypadły one do gustu milionom ryb zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dzisiaj AQUAEL prezentuje nową generację swoich pokarmów - teraz jeszcze lepszych dzięki modernizacji procesu produkcyjnego oraz wprowadzeniu unikalnej formuły VITAL POWER gwarantującej zdrowie oraz doskonałą kondycję rybom i innym mieszkańcom akwarium.

Czym jest VITAL POWER?
Aby zapewnić rybom akwariowym zdrowie i witalność, należy zaoferować im dietę, która w 100% pokrywa ich wszystkie potrzeby żywieniowe. Nie jest to wcale takie proste, ponieważ potrzeby te są bardzo różnorodne, złożone i wciąż dowiadujemy się o nich czegoś nowego. Formuła VITAL POWER obejmuje skład pokarmu opracowany z uwzględnieniem najnowszych zdobyczy nauki i techniki stale modyfikowany wraz z kolejnymi odkryciami i wynalazkami. Jej zadaniem jest zapewnienie rybom możliwie najlepszych warunków do wzrostu poprzez pokrycie ich zapotrzebowania na wszelkie znane nam składniki pokarmowe.
Nowe pokarmy ACTI zawierają więc pełnowartościowe białko w skład którego wchodzą wszystkie aminokwasy. Gwarantuje to rybom szybki wzrost oraz zapobiega powstawaniu wad rozwojowych. Nowe pokarmy AQUAEL posiadają również kompleks wszystkich witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ryb. Największy nacisk położono na obecność witaminy B1, B2, B3, B5, B9 i H - są one rozpuszczalne w wodzie i ulegają szybkiemu wypłukiwaniu z organizmu. Karmienie pokarmami ACTI gwarantuje, że nie zabraknie ich w jadłospisie mieszkańców naszego akwarium. Witaminy w pokarmach AQUAEL pochodzą z naturalnych źródeł takich jak warzywa (m. in. marchew), skorupiaki morskie (kumulują one w swych organizmach wiele witamin), drożdże (to prawdziwa skarbnica witamin, zwłaszcza z grupy B), spirulina (zawiera mnóstwo witaminy C i D oraz witamin z grupy B) oraz wątroba wołowa. Obok witamin organizm ryby potrzebuje również licznych pierwiastków, w tym mikroelementów.

Nowa linia pokarmów AQUAEL zawiera m. in. magnez wspomagający prawidłową pracę serca i funkcjonowanie mięśni ryb, mangan, niezbędny do prawidłowego metabolizmu tłuszczów, węglowodanów i białek oraz warunkujący prawidłowy rozwój kośćca u młodych ryb, molibden będący częścią składową wielu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu enzymów oraz żelazo potrzebne do produkcji czerwonych krwinek. Razem w pełni pokrywają one zapotrzebowanie mineralne organizmu, umożliwiając rybom prawidłowe i sprawne funkcjonowanie.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie