• Aquael Acti Artemin Platki - Wysokobiałkowy 250Ml

Symbol: AL ACTI ARTEMIN 250M

Aquael Acti Artemin platki - wysokobiałkowy 250ml--- ACTI ARTEMIN - gainer wysokoproteinowy w płatkach 250ml ---

Brak towaru
27.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 11
Paczkomaty InPost 11
Kurier 16
Dostępność 0 szt.
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

Aquael Acti Artemin platki - wysokobiałkowy 250ml

---  ACTI ARTEMIN - gainer wysokoproteinowy w płatkach 250ml ---

ACTI ARTEMIN to pokarm na specjalne potrzeby. Szczególnie cennym dla ryb akwariowych źródłem białka zwierzęcego jest drobny skorupiak planktonowy zwany solowcem (Artemia salina). Zamieszkuje on słonowodne zbiorniki śródlądowe. Dla potrzeb akwarystyki, solowiec jest hodowany na skalę przemysłową, można również wyhodować go w warunkach domowych. ACTI ARTEMIN to jedyny pokarm płatkowany dostępny w sprzedaży, który dzięki unikalnej, opatentowanej technologii przetwarzania, zawiera aż 20% naturalnego solowca. Dzięki tak wysokiej zawartości solowca ARTEMIN posiada wyjątkowe wartości odżywcze i stanowi idealne źródło białka dla ryb. ARTEMIN doskonale nadaje się do karmienia młodych, szybko rosnących ryb, którym pozwala na osiągnięcie w krótkim czasie maksymalnych dla danego gatunku rozmiarów.

ARTEMIN świetnie sprawdza się w okresie przygotowania ryb do tarła, kiedy wymagają one intensywnego i odżywczego pokarmu. Jest też znakomitym suplementem diety ryb żyworodnych w trakcie ich ciąży - pozwala na uzyskanie większej ilości narybku w miocie. Niezastąpiony w okresie rekonwalescencji ryb.

ARTEMIN świetnie nadaje się do karmienia narybku. W tym celu pokarm najlepiej jest rozetrzeć w palcach do postaci proszku, wymieszać z niewielką ilością wody akwariowej i równomiernie zakroplić w zbiorniku z narybkiem. Podawanie go bezpośrednio na powierzchnię wody nie jest wskazane, ponieważ maleńkie rybki mogą być zbyt słabe do przebicia błony powierzchniowej wody. W przypadku starszego i większego narybku pokarm można podawać w sposób tradycyjny.

Narybek powinien być karmiony znacznie częściej niż ryby dorosłe. Początkowo należy podawać mu pokarm nawet 5-7 razy dziennie. Wraz ze wzrostem narybku częstotliwość karmienia można stopniowo ograniczać.

ARTEMIN może być używany jako pokarm podstawowy lub uzupełniający. Najlepiej podawać go co drugi dzień w połączeniu z pokarmami ACTIMIN, VEGETAL i COLOR.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie